wtorek, 23 lipca 2024r.

Spartakiada przedszkoli 2018 przeszła do historii (fotogaleria)

6 grudnia na hali ARMS przy ul. Prusa 6 w Siedlcach rozegrano finał XXVIII edycji Spartakiady Sportowo-Rekreacyjnej Przedszkoli o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce.

W tegorocznej edycji Spartakiady Sportowo-Rekreacyjnej Przedszkoli, której organizatorem był Zarząd Miejski TKKF Siedlce i Urząd Miasta, wzięło udział 24 przedszkola z  Siedlce. Dzieci rywalizowały w sześciu konkurencjach.

Odbyło się pięć eliminacji, z których zwycięskie przedszkola uzyskały awans do finału miejskiego. W finale, który odbył się 6 grudnia w hali ARMS przy ul. Prusa o godz. 10.00 wystąpiły:
– Miejskie Przedszkole Nr 25,
– Miejskie Przedszkole Nr 15,
– Miejskie Przedszkole Nr 27,
– Niepubliczne Przedszkole „Kubuś Puchatek”
– Niepubliczne Przedszkole „Akademia Maluszka”.

W wielkim finale nie brakowało emocji. Najlepsze okazało się Niepubliczne Przedszkole „Akademia Maluszka”, wyprzedzając Miejskie Przedszkola nr 15 i nr 25.

W eliminacjach wszystkie dzieci otrzymywały dyplomy oraz koszulki z okolicznościowym nadrukiem. W finałach przedszkola otrzymywały puchary oraz kosze upominkowe ze słodyczami, natomiast dzieci medale.

Zarząd Miejski TKKF dziękuje za wsparcie przy organizacji: Urzędowi Miasta Siedlce, Urzędowi Marszałkowskiemu, Agencji Rozwoju Miasta Siedlce oraz MPK. Organizatorzy dziękują przedszkolom za udział w zawodach oraz za sportową rywalizację.

FOTOGALERIA

WYNIKI

Głównym sponsorem Spartakiady była:

źródło: własne / TKKF Siedlce; foto: Michał Michalski

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;