piątek, 19 lipca 2024r.

Weterani rywalizowali w Ostródzie. Drugie miejsce Głuchowskiego

Tenisiści stołowi z Siedlec w dniach 19-20 stycznia wzięli udział w 5 Grand Prix Polski Weteranów. Zawody rozegrane zostały w Ostródzie.

Anna Osińska wystartowała w kategorii wiekowej 50-59 lat. Tenisistka w turnieju grupowym była niepokonana i zajęła pierwsze miejsce. Następnie w ćwierćfinale siedlczanka otrzymała wolny lost i bez gry awansowała do dalszej fazy zawodów. W półfinale po zaciętym boju Osińska przegrała 2:3 z Reginą Kasprzak. W dalszym etapie tenisistka walczyła o miejsce na najniższym stopniu podium i to jej się udało dzięki wygranej 3:2 z Małgorzatą Fidalą.

Wyniki – kobiety 50-59 lat

Kolejny reprezentant naszego miasta to Zbigniew Prokurat (kategoria 50-59 lat). Tenisista w grupie odniósł dwa zwycięstwa i poniósł jedną porażkę co dało mu drugie miejsce. W dalszej części turnieju Prokuratowi nie poszło najlepiej, ponieważ już w 1 rundzie przegrał 0:3 z Wojciechem Potrykusem. Ostatecznie tenisista uplasował się na miejscach 17-24.

Wyniki – mężczyźni 50-59 lat

Jerzy Głuchowski rywalizował w kategorii wiekowej 65-69 lat. Rozgrywki grupowe siedlczanin przebrnął bez problemów wygrywając wszystkie pojedynki. W turnieju głównym tenisista spisał się bardzo dobrze i doszedł aż do finału. Tam jednak Głuchowski musiał uznać wyższość Henryka Prusińskiego, który wygrał 3:1.

Wyniki – mężczyźni 65-69 lat

 

źródło: własne / PZTS; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;