wtorek, 23 lipca 2024r.

Pomagali Gabrysi. Charytatywne zawody na siedleckiej strzelnicy (fotogaleria)

3 lutego na strzelnicy SKSS Dragon Siedlce odbyły się zawody strzeleckie pod nazwą “Pomoc dla Gabrysi”, których celem była zbiórka pieniędzy na pomoc w rehabilitacji potrzebującej dziewczynki.

 

Kilkaset sztuk wystrzelonej amunicji, śrutu, kilkadziesiąt podziurawionych tarcz, odrobina hałasu i kilka godzin przedniej zabawy. To wszystko w szczytnym celu. W ubiegłą niedzielę SKSS Dragon Siedlce zorganizował charytatywne zawody strzeleckie „Pomoc dla Gabrysi”. Zawody miały charakter rekreacyjny, mógł na nie przyjść każdy i tak się stało, najmłodsi zawodnicy mieli 8 lat.
Cała impreza przebiegła w miłej i kameralnej atmosferze ale najważniejsze było zebranie blisko 5 000 zł. Kwota ta została przeznaczona na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Gabrysi. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom.

10-letnia dziewczynka o imieniu Gabrysia 22 października 2018 roku została potrącona przez poruszający się z nadmierną prędkością samochód poza przejściem dla pieszych. Doznała poważnych obrażeń głowy – został uszkodzony pień mózgu oraz lewa półkula. Po wybudzeniu ze śpiączki dziewczynka nie odzyskała w pełni świadomości oraz jest częściowo sparaliżowana. Aby podstawowe funkcje życiowe zaczęły powracać Gabrysia potrzebuje długich i kosztownych rehabilitacji.

Równolegle do akcji SKSS Dragon Siedlce, cały czas prowadzona jest zbiórka środków na rehabilitację. Więcej szczegółów: https://zrzutka.pl/akbt55

Charytatywne Zawody Strzeleckie – „Pomoc dla Gabrysi” – 03.02.2019

źródło: własne / SKSS Dragon Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;