wtorek, 18 czerwca 2024r.

Koniec dobrej passy tenisistów. Dwie porażki przed własną publicznością (fotogaleria)

Po sześciu zwycięstwach z rzędu tenisiści Pogoni w dwóch domowych meczach musieli uznać wyższość rywali. Lepszymi zespołami od ekipy z Siedlec okazały się: ATS Rumia oraz Warta Kostrzyn nad Odrą.

Pogoń meczu z Rumią nie może zaliczyć do udanych. Na pierwszym stole przyjezdni wygrali 3 z 4 pojedynków indywidualnych. Honorowe zwycięstwo zanotował Bartosz Szarmach. Na drugim placu gra wyglądała podobnie. Zespół z Rumi wygrał większość pojedynków. W grach deblowych obie ekipy podzieliły się punktami. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem ATS Rumia 7:3.

09.02.19, 14:00 – Siedlce (hala ARMS)

I liga: Pogoń Siedlce – ATS Rumia 3:7

Punkty: Łukasz Kaproń 2, Alan Woś 2, Paweł Lemański, Przemysław Perzyński, Kaproń/Lemański – Damian Kreft, Bartosz Szarmach, Wiktor Franc/Bartosz Szarmach


Warta Kostrzyn nad Odrą to lider rozgrywek i faworyt do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Goście, którzy nie przegrali żadnego meczu w lidze nie dali siedlczanom żadnych szans w meczu. Honorowe punkty dla biało-niebieskich zdobyli: Wiktor Franc, Damian Kreft i debel Wiktor Franc oraz Bartosz Szarmach.

W dniach 15-16 lutego siedlczanie rozegrają kolejne dwa mecze ligowe. Najpierw zmierzą się ze Spójnią Warszawa, a dzień później zagrają z imienniczką z Lęborka.

 

10.02.19, 12:00 – Siedlce (hala ARMS)

I liga: Pogoń Siedlce – Warta Kostrzyn nad Odrą 3:7

Punkty dla Pogoni: Wiktor Franc, Damian Kreft, Wiktor Franc/Bartosz Szarmach

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;