poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Występ siedlczan w 6 Grand Prix Polski Weteranów

Trzech przedstawicieli naszego miasta wzięło udział w 6 Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym.

Turniej odbył się w dniach 9-10 lutego w Łomży.

W kategorii wiekowej 50-59 lat wystartowała Anna Osińska. W rozgrywkach grupowych siedlczanka wygrała 2 pojedynki i poniosła jedną porażkę co dało jej 1 miejsce. Następnie w ćwierćfinale lepsza od Osińskiej okazała się Regina Kasprzak, która wygrała 3:1. Tenisistka z naszego miasta po porażce walczyła jeszcze o niższe lokaty i ostatecznie uplasowała się na miejscach 5-6.

Wyniki – kobiety 50-59 lat

Kolejnym reprezentantem Siedlce był Zbigniew Prokurat (kategoria 50-59 lat). Tenisista do turnieju głównego awansował z drugiego miejsca w grupie. W pierwszej rundzie Prokurat otrzymał wolny los i awansował do dalszej fazy bez gry. W drugiej rundzie siedlczanin przegrał 1:3 z Krzysztofem Piotrowskim i finalnie zajął miejsca 13-16.

Wyniki – mężczyźni 50-59 lat

W kategorii 65-69 lat rywalizował Jerzy Głuchowski, który po dwóch zwycięstwach w grupie zajął 1 miejsce. W ćwierćfinale siedlczanin pokonał Ryszarda Bałuszko 3:0. W półfinale Głuchowski musiał uznać wyższość Bolesława Krawczyka. Na zakończenie turnieju tenisista z naszego miasta pokonał Romana Cywińskiego i stanął na najniższym stopniu podium.

Wyniki – mężczyźni 65-69 lat

 

źródło: własne / PZTS

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;