sobota, 13 lipca 2024r.

Czas na play-offy. Trudne wyzwanie Ósemki

We wtorek 19 lutego rywalizację w fazie play-off rozpocznie II-ligowa Ósemka Siedlce.

Sezon zasadniczy w II lidze dobiegł końca. Ósemka zakończyła go na wysokim piątym miejscu. W związku z tym przed siedlczankami mecze w fazie play-off. W ćwierćfinale podopieczne Jarosława Plewińskiego czeka rywalizacja z MUKS Tomaszów Mazowiecki.

MUKS Tomaszów Mazowiecki sezon zakończył na czwartej pozycji, zdobywając trzy punkty więcej od Ósemki. W rundzie zasadniczej obie ekipy spotkały się dwukrotnie. W dziesiątej serii gier w Siedlcach 3:2 triumfowała Ósemka, natomiast w rewanżu w Tomaszowie Mazowieckim MUKS pokonała siedlczanki 3:1. Z pewnością więc czeka nas niezwykle ciekawa rywalizacja. Aby wywalczyć awans do półfinału trzeba wygrać trzy spotkania.

W związku z tym, że rundę zasadniczą wyżej zakończyły siatkarki MUKS, to rywalizację w fazie play-off rozpoczniemy dwoma meczami w Tomaszowie Mazowieckim. Pierwsze spotkanie odbędzie się 19 lutego o godzinie 18:00, natomiast drugie starcie będzie miało miejsce dokładnie tydzień później. Z kolei w Siedlcach zostanie rozegrany co najmniej jeden mecz i zaplanowano go na 2 marca.

Pozostałe ćwierćfinałowe pary:

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – Sparta Warszawa

AZS AWF UKSW Warszawa – LTS Legionovia Legionowo

Nike Węgrów – BAS Białystok

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;