Dobra forma strzelczyń Dragona

Dwie zawodniczki SKSS Dragon Siedlce wybrały się do Złotoryi na zawody klasyfikacyjne PZSS – Wielki Puchar Kaczawy w strzelaniach z broni pneumatycznej.

Od 14 do 17 lutego w Złotoryi trwały zawody klasyfikacyjne Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego – Wielki Puchar Kaczawy. Wśród licznego grona uczestników, do rywalizacji przystąpiły dwie strzelczynie siedleckiego Dragona: karabinierka – Weronika Rosłon i pistoleciarka – Kinga Kowalik. Obie walczyły w kategorii seniorek.

Weronika pierwszego dnia zajęła 2 pozycję uzyskując awans do finału, natomiast drugiego dnia uplasowała się na 5 miejscu. Biorąc pod uwagę sumę dwóch strzelań, została sklasyfikowana na 3 pozycji.

W eliminacjach do super finału Rosłon okazała się najlepsza, ale już w decydującej rozgrywce (brało w niej udział troje najlepszych), musiała uznać wyższość Tomasza Bartnika z Legii Warszawa – swego narzeczonego.

Kinga dwukrotnie znalazła się w pierwszej dziesiątce: raz zajmując 6 miejsce, a następnie 9 lokatę. W podsumowaniu obu strzelań, została sklasyfikowana na 7 pozycji.