niedziela, 21 lipca 2024r.

Majowa rywalizacja w kulturystyce i fitness w Siedlcach

W majowy weekend w Siedlcach odbędą się dwie kulturystyczne imprezy. Będą to Ogólnopolskie Debiuty w kulturystyce i fitness oraz V Mistrzostwa Polski federacji IBFF & WPF w kulturystyce i fitness.

W dniach 4-5 maja w Sali Widowiskowej Podlasie przy ul. Sienkiewicza 63 w Siedlcach zostaną zorganizowane dwie imprezy w kulturystyce i fitness. Pierwszego dnia będą to ogólnopolskie debiuty, zaś dzień później stawką będą medale Mistrzostw Polski federacji IBFF & WPF.

Ogólnopolskie debiuty w kulturystyce i fitness 2019 to zawody otwarte dla wszystkich chętnych – zawodników sportów sylwetkowych i bez względu na przynależność (lub jej brak) do jakichkolwiek federacji i związków sportowych. Będą mogli oni uczestniczyć w rywalizacji o Tytuły Mistrzowskie Debiutów 2019 w poszczególnych kategoriach, bez dyskryminowania ich za tę a nie inną przynależność, ponieważ ideą sportu jest jednoczyć a nie dzielić.

OGÓLNOPOLSKIE DEBIUTY W KULTURYSTYCE I FITNESS – REGULAMIN


Mistrzostwa Polski IBFF & WPF w Kulturystyce i Fitness 2019 to zawody otwarte dla wszystkich chętnych – zawodników sportów sylwetkowych i bez względu na przynależność (lub jej brak) do jakichkolwiek federacji i związków sportowych. Będą mogli oni uczestniczyć w rywalizacji o Tytuły Mistrzowskie na 2019 rok, w poszczególnych kategoriach, bez dyskryminowania ich za tę a nie inną przynależność, ponieważ ideą sportu jest jednoczyć a nie dzielić.

V MISTRZOSTWA POLSKI FEDERACJI IBFF & WPF W KULTURYSTYCE I FITNESS – REGULAMIN

 

źródło i foto: FB

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;