wtorek, 16 lipca 2024r.

Armia Fight Night zawita do Łomży. Roger Garbaczewski w karcie walk

5 kwietnia Roger Garbaczewski (TKKF Siedlce) po raz kolejny będzie mógł pokazać swoje umiejętności na gali Armia Fight Night. Piąta odsłona zostanie rozegrana w Łomży.

23 września 2017 roku odbyła się pierwsza gala Armia Fight Night. Premierowa impreza miała miejsce w Siedlcach. Arena walk została umiejscowiona w hali ARMS. Wtedy to Roger Garbaczewski walcząc w formule K-1 w kat. 75 kg pokonał Mateusza Grochowskiego przez TKO. Drugie starcie siedlczanina dla AFN miało miejsce w listopadzie 2018 roku. Była to już czwarta gala AFN.  Tym razem zawodnikowi TKKF Siedlce nie udało się uszczęśliwić swoim występem miejscowych kibiców.

5 kwietnia w Łomży odbędzie się piąta edycja Armia Fight Night. W karcie walk ponownie znalazł się Roger Garbaczewski. Siedlczanin powalczy w formule K-1. Jego rywalem będzie Alan Kwieciński, który w Polsce ma za sobą walki w czołowych federacjach. Zapowiada się emocjonujący i zacięty pojedynek. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Trzymajmy kciuki za zawodnika TKKF Siedlce!

źródło: własne / sporty-walki.org; foto: AFN

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;