piątek, 19 lipca 2024r.

SportSiedlce.pl patronem medialnym Łukasza Niedziałka (fotogaleria)

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej WLKS Siedlce-Nowe Iganie poinformował, że Łukasz Niedziałek otrzymał wsparcie od trzech sponsorów.

Niedziałek to ambitny sportowiec, który ma już na koncie wiele sukcesów. W przededniu konferencji triumfował w międzynarodowych zawodach w Lugano. Poza wygraną poprawił rekord życiowy na 10 km, a także uzyskał przepustkę na mistrzostwa Europy juniorów, które w lipcu odbędą się w Boras.

We wsparcie Niedziałkowi zaangażowały się dwie firmy: Grupa Producentów Euro Indyk oraz Golpasz. Patronem medialnym chodziarza został portal SportSiedlce.pl. – Ogromny szacunek dla ludzi, którzy potrafią dzielić się tym, co mają. Serdecznie za to dziękujemy. W imieniu klubu i Łukasza – powiedział prezes WLKS, Zygmunt Wielogórski.

– Nasza grupa od wielu lat patronuje młodym ludziom. Ten rok zaczynamy od zaangażowania finansowego w młodego i utalentowanego człowieka. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie pomoże mu wzmocnić swoją pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Mamy nadzieję, że doczekamy się sukcesu Łukasza na Igrzyskach Olimpijskich w 2020 roku – powiedział Jarosław Łaski, prezes zarządu Grupy Producentów Euro Indyk.

– Wiemy dokładnie jak ciężka praca jest potrzebna do osiągania sukcesów. Pracujemy na co dzień w trudnej branży i mierzymy się z wyzwaniami. Sportowcy mają ich jeszcze więcej. Wyniki osiągane przez Łukasza nie zdarzają się często. Sportowcy z takim talentem powinni być doceniani i zauważani, dlatego zdecydowaliśmy się na sponsoring. Trzymamy za ciebie kciuki. Masz kibiców nie tylko w Siedlcach, ale i całej Polsce – dodał Wiesław Ilków, prezes zarządu Golpaszu.

Sponsorzy Niedziałka zostali nagrodzeni pamiątkowymi koszulkami.

 

źródło: własne; foto: Janusz Mazurek

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;