sobota, 13 lipca 2024r.

Narciarskie harce w Kremnicy Skalce

Trzech narciarzy Rawy Siedlce rywalizowało w kolejnych w tym sezonie zawodach z cyklu Slavic Cup. Na podium w Kremnicy Skalce stawali: Maciej Staręga i Paweł Klisz.

Narciarze Rawy Siedlce w ubiegły weekend wystartowali w zawodach Slavic Cup, które tym razem odbyły się w słowackiej Kremnicy Skalce.

Pierwszego dnia miała miejsce rywalizacja na 10 km stylem klasycznym. Z trójki walczących na trasie siedlczan, najlepiej wypadł nasz eksportowy narciarz, Maciej Staręga, zajmując doskonałe drugie miejsce, a ulegając jedynie swemu reprezentacyjnemu koledze, Dominikowi Buremu. Strata Maćka to blisko 32 sekundy. Tuż za pierwszą dziesiątką – na miejscu jedenastym, znalazł się Paweł Klisz. Pozycja piętnasta przypadła Piotrowi Sobiczewskiemu.

WYNIKI


Drugiego dnia na Słowacji mierzono się z dystansem 15 km techniką łyżwową. Biegacze ruszali ze startu wspólnego. Zwycięstwo drugi dzień z rzędu odniósł Dominik Bury. Druga lokata po raz kolejny należała do zawodnika Rawy Siedlce. Okazał się nim Paweł Klisz. Maciej Staręga tym razem musiał zadowolić się 5 lokatą. 13 miejsce zajął Piotr Sobiczewski.

WYNIKI

 

źródło: własne / skipol; foto: Refitner

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;