piątek, 19 lipca 2024r.

Armia Fight Night 5 – zapowiedź

Armia Fight Night 5 - zapowiedź

Już za niecały tydzień odbędzie się kolejna edycja gali Armia Fight Night, podczas której zobaczymy dwóch reprezentantów Siedlec.

Jak przystało na wojskową organizację, w klatce zobaczymy najlepszych mundurowych w kraju. Następnym z nich będzie znany już z występów dla Armia Fight Night – szer. Roger Garbaczewski. Reprezentujący 18 Dywizję Zmechanizowaną w Siedlcach Garbaczewski podejmie na zasadach K1 znanego dobrze kibicom Alana Kwiecińskiego.

„Mieliśmy już walczyć 22 lutego, teraz będę jeszcze lepiej przygotowany” – krótko kwituje Kwieciński nie kryjący pewności siebie.

Na jego drodze stanie jednak bardzo doświadczony zawodnik kultywujący rodzinne tradycje w kickboxingu – Roger może poszczycić się ponad 200 stoczonymi pojedynkami.

Armia Fight Night 5 - zapowiedź
Armia Fight Night 5 – zapowiedź

Popularny siedlczanin, Maciej Kierzkowski, 5 kwietnia w Łomży stoczy swój trzeci pojedynek dla federacji Armia Fight Night. Młody i ambitny reprezentant Berkut WCA Fight Team tym razem zmierzy się z Norwegiem – Tsotne Darchia.

„Początkowo miałem walczyć z niebezpiecznym parterowcem z Poznania, który doznał kontuzji. Włodarze federacji na zastępstwo zaproponowali rywala zza granicy, o którym wiem niewiele, jednak bez zawahania zgodziłem się również na takiego przeciwnika. Przygotowuję się z najlepszymi w kraju i w klatce zawsze jestem gotowy na wszystko, dlatego nie przeszkadza mi brak znajomości atutów rywala” – odważnie kwituje Kierzkowski.

Podczas gali AFN 5, która odbędzie się w Łomży 5 kwietnia w walce wieczoru tytułu mistrzowskiego będzie bronił niepokonany Patryk Surdyn. Podejmie on Sylwestra Millera (7-2) znajdującego się na fali 5 zwycięstw z rzędu.

Bilety na to wydarzenie, choć zostało ich już bardzo niewiele, sprzedawane są przez przez portal Eventim.pl. Wszelkie informacje na fanpage federacji Armia Fight Night na facebooku.

 

FIGHTCARD ARMIA FIGHT 5 ŁOMŻA 

9. MMA 61 kg: Sylwester Miller (7-2) vs. Patryk Surdyn (4-0)

8. MMA 80 kg Dominik Chmiel (8-6) vs Jacek Bednorz (6-4-1)

7. MMA 63 kg Mariusz Joniak (3-3) vs. Mansur Azhiev (2-0)

6. M K1 77 kg ALAN KWIECIŃSKI – ROGER GARBACZEWSKI

5. MMA 77 kg Kamil Dołgowski (4-0) vs. Karol Skrzypek (4-0, 4 KO)

4. MMA 70 kg Kamil Goral (0-0) vs Norbert Daszkiewicz (0-0)

3. MMA 70 kg Tsotne Darchia (0-0) vs. Maciej Kierzkowski (1-1)

2. MMA 120 kg Michał Szczerbaty (0-0) vs Sławek Rawiński (0-1)

1. K1 65 kg Dawid Romański vs Maciej Tercjak

0. 61 kg pro-am Sebastian Decowski vs. Shamad Erzankaev

źródło i foto: Armia Fight Night

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;