wtorek, 23 lipca 2024r.

Duże wyzwanie Pogoni. Siedlczanie chcą wygrać w Łodzi

W meczu 28 kolejki II ligi Pogoń Siedlce na wyjeździe zmierzy się z Widzewem Łódź.

TELEWIZYJNE KAMERY

Mecz Widzewa z Pogonią rozpocznie się w niedzielę 14 kwietnia o godzinie 13:05. Spotkanie będzie można obejrzeć na regionalnym kanale TVP3, TVP Sport oraz sport.tvp.pl.

NOWA MIOTŁA U STERU

Widzew ostatnio nie notuje dobrych wyników. Włodarze klubu z Łodzi postanowili więc zmienić trenera. Radosława Mroczkowskiego na stanowisku zastąpił Jacek Paszulewicz. Nowy szkoleniowiec zadebiutował na ławce trenerskiej w środku tygodnia. Widzew w zaległym spotkaniu zremisował w Elblągu z Olimpią 1:1. Dla łodzian był to szósty ligowy remis z rzędu. Mimo to beniaminek z dorobkiem 48 oczek plasuje się na pozycji wicelidera.

PRZEDŁUŻYĆ PASSĘ

W zdecydowanie lepszej formie w ostatnich tygodniach jest Pogoń. Siedlczanie w 2019 roku wygrali 4 mecze i zanotowali 2 remisy. Łącznie podopieczni Marcina Prasoła pozostają niepokonani od dziesięciu kolejek. Dzięki temu Pogoń poprawiła swoją sytuacją w tabeli i z 37 punktami zajmuje dziesiątą lokatę.

ROZRZUTNY WIDZEW, OSZCZĘDNA POGOŃ

W tym tygodniu Polski Związek Piłki Nożnej opublikował dane na temat tego, ile poszczególne kluby na poziomie centralnym wydały na wynagrodzenia pośredników transakcyjnych w okresie od 1 kwietnia 2018 do 31 marca 2019 roku. Pogoń według udostępnionych informacji nie wydała ani złotówki. Z kolei najbliższy rywal biało-niebieskich był zdecydowanie bardziej rozrzutny i wydał najwięcej spośród klubów II ligi.

Pełny raport PZPN 

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;