piątek, 19 lipca 2024r.

Magiczna bariera, świąteczny sędzia i skuteczna Pogoń. Echa po starciu z Błękitnymi

W Wielką Sobotę Pogoń wygrała z Błękitnymi 4:1. Jakie są echa tego pojedynku?

MAGICZNA BARIERA

Pogoń po triumfie nad Błękitnymi ma na swoim koncie 41 punktów, czyli w końcu przekroczyła magiczną barierę 40 oczek. Mówi się, że taka zdobycz gwarantuje utrzymanie w lidze. Jak podała oficjalna strona klubu, w ostatnich czterech sezonach do pozostania w II lidze, wystarczało średnio 37 oczek.

ŚWIĄTECZNY SĘDZIA

Sędzia Piotr Idzik drugi rok z rzędu prowadził spotkanie Pogoni rozgrywane w Wielką Sobotę. W 2018 roku sędziował on zremisowany przez siedlczan 1:1 wyjazdowy mecz z Bytovią Bytów.

SKUTECZNA POGOŃ

Pogoń w ostatnich tygodniach jest niezwykle skuteczna. Ostatni mecz, w którym siedlczanie nie zdobyli bramki, został rozegrany 27 października ubiegłego roku, gdy biało-niebiescy przegrali 0:1 ze Skrą Częstochowa. Łącznie Pogoń strzeliła już 48 goli. Skuteczniejsze od siedlczan są tylko dwie ekipy ze szczytu tabeli: Olimpia Grudziądz (58 trafień) oraz Radomiak Radom (59 trafień).

ZNANY GOŚĆ

Na sobotnim meczu na trybunach w Siedlcach zagościł Rafał Ulatowski. Obecnie jest on szefem szkolenia Akademii piłkarskiej Lecha Poznań, a w przeszłości był trenerem. Prowadził on m.in. GKS Bełchatów. Z jego udziałem odbyła się jedna z bardziej pamiętnych konferencji prasowych.

 

źródło: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;