sobota, 13 lipca 2024r.

Kierzkowski wystąpi na gali MMA w Radomiu

Maciej Kierzkowski zaprezentuje swoje umiejętności już w czerwcu. Pochodzący z Siedlec zawodnik weźmie udział w gali Armia Fight Night 6.

Siedleccy sympatycy mieszanych sportów walki mogą już zacierać dłonie, wyczekując na kolejną walkę z udziałem przedstawiciela naszego miasta. 14 czerwca zostanie zorganizowana w Radomiu gala MMA, w której udział weźmie Maciej Kierzkowski. Imprezą o której mowa, jest szósta odsłona Armia Fight Night.

Wydarzenia pod szyldem AFN cieszą się coraz większym zainteresowaniem fanów sportów walki. Watro wspomnieć, że czwarta edycja gali organizowana była w Siedlcach, natomiast ostatnia odbyła się w Łomży.

To właśnie na AFN5 pokazał się z dobrej strony szerokiej publiczności Kierzkowski, który podczas gali w Łomży – już w pierwszej rundzie znokautował Norwega Tsotne Darchię. Siedlczanin rozpoczął zawodową karierę w zeszłym roku, a jego obecny bilans to 2-1. Kierzkowski wcześniej znokautował Aleha Biruka, a jedynej jak dotąd porażki doznał w debiucie z Krystianem Blezieniem.

Rywalem Kierzkowskiego podczas AFN 6 będzie Piotr Przepiórka. Reprezentujący Radom zawodnik może pochwalić się w karierze MMA bilansem 2-3. Należy przypuszczać, że Przepiórka przy wsparciu publiczności w swoim rodzinnym mieście, będzie starał się pokonać siedlczanina i poprawić swoją statystykę.

Źródło: własne, facebook.com/armiafightnight: foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;