piątek, 19 lipca 2024r.

Judyta Rymarzak wraca do „klatki”. Trzeci pojedynek siedlczanki dla TFL

Judyta Rymarzak (Gladiator Siedlce) po raz kolejny powalczy na gali TFL – Thunderstrike Fight League. 25 maja w Pionkach zmierzy się z Joanną Walorską.

25 maja w Pionkach zostanie zorganizowana siedemnasta już gala organizacji Thunderstrike Fight League (TFL). Organizatorzy nadali jej nazwę „Noc prawdy”.

Trzecią walkę dla organizacji TFL stoczy niezwykle doświadczona Judyta Rymarzak. Zawodniczka Gladiatora Siedlce z wielkim hukiem weszła do kobiecej dywizji TFL. W debiucie „Judi” pokonała zdecydowaną faworytkę, byłą zawodniczkę UFC, Izabelę Badurek. Drugie zwycięstwo odniosła nad reprezentantką Słowacji, „Królową Muai Thai” Kristiną Lindtnerovą.

W trzecim pojedynku dla TFL, który odbędzie się w limicie do 57 kg, Rymarzak skrzyżuje rękawice z debiutującą w formule MMA Joanną Walorską. Reprezentantka WCA FIGHT TEAM Warszawa to doświadczona zawodniczka Muay Thai.

– Jestem niezwykle podekscytowana możliwością debiutu w organizacji TFL. Większość moich walk nie doszło do skutku, ponieważ zawodniczki wycofywały się z pojedynków ze mną. Czeka mnie ciężka przeprawa ale idę po swoje – zapowiada Joanna Walorska.

– Moja rywalka twierdzi, że zawodniczki nie chcą z nią walczyć i odmawiają starć z nią. Zapraszam więc do klatki TFL – Thunderstrike Fight League. Ja jestem gotowa. Sprawdzimy czyje Muay Thai jest lepsze – ripostuje Judyta Rymarzak. – Jeżeli wygram trzecią z rzędu walkę w organizacji TFL to liczę na pierwszą w historii walkę o pas mistrzowski – dodaje.

Bilety na galę dostępne są już od 18 kwietnia w klubach Dziki Wschód Biała Podlaska oraz Gladiator Siedlce.

 

źródło: własne / TFL (FB); foto: TFL (FB)

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;