sobota, 13 lipca 2024r.

Brązowe medalistki spotkały się z mediami (fotogaleria)

WLKS Siedlce-Nowe Iganie zorganizował konferencję prasową z udziałem medalistek niedawnych zapaśniczych mistrzostw Polski w Bydgoszczy.

Najwięcej uwagi skupiły na sobie brązowe medalistki seniorskich mistrzostw Polski, czyli Patrycja Gil, Magdalena Kisielińska oraz Dominika Szynkowska. Żadna z nich nie zdołała awansować do finału, ale należy pamiętać, że w półfinałach reprezentantki WLKS zmagały się z późniejszymi mistrzyniami Polski. I to nie rówieśniczkami, a zawodniczkami starszymi o kilka, a nawet kilkanaście lat.

Szynkowska zalicza się do kategorii młodzieżowej, zaś Gil i Kisielińska to juniorki. Sukcesy w tak młodym wieku na mistrzostwach Polski to znakomity prognostyk na przyszłość. – Łatwiej o sukcesy, kiedy klub zapewnia tak znakomite warunki do treningów jak WLKS – zgodnie przyznawali trenerzy sekcji zapaśniczej Sebastian Pawlak i Krystian Misztal.

Gościem specjalnym konferencji był starosta siedlecki Karol Tchórzewski, który pogratulował młodym zapaśniczkom i je nagrodził. WLKS równie nie pozostał dłużny, a w rolę przedstawicieli klubu wcielili się prezes Zygmunt Wielogórski oraz członek zarządu Janusz Krysiak.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;