wtorek, 16 lipca 2024r.

Nie będzie konfrontacji stylów Muay Thai. Kontuzja rywalki pozbawia Rymarzak walki na gali TFL

Nie dojdzie do skutku walka Judyty Rymarzak z Joanną Walorską na gali Thunderstrike Fight League.

Judyta Rymarzak od kilku miesięcy przygotowywała się do swojego kolejnego występu dla organizacji Thunderstrike Fight League. 25 maja w Pionkach miała skrzyżować rękawice z debiutującą w formule MMA Joanną Walorską. Reprezentantka WCA FIGHT TEAM Warszawa to podobnie jak siedlecka „Gladiatorka” doświadczona zawodniczka Muay Thai.

Do pojedynku jednak nie dojdzie, bowiem przeciwniczka Rymarzak doznała kontuzji kolana, wobec czego musiała zrezygnować z udziału w gali, pozbawiając tym samym występu w niej siedlczance.

– Na 2 tyg przed walką dowiedzieliśmy się razem z trenerami o kontuzji przeciwniczki. Zerwała więzadło krzyżowe w kolanie j niestety całkowicie wykluczyło ją to z treningów i tym samym z walki. Niestety nie udało się znaleźć przeciwniczki, która zastąpiłaby kontuzjowaną Joannę Walorską. W związku z tym moja walka niestety się nie odbędzie. Jest mi przykro, że nie zawalczę i trochę szkoda tych 10 tyg przygotowań, ale widocznie tak miało być. Wybieram się na galę z synem więc na pewno będę kibicować. W szczególności dwóm kolegom z klubu Dziki Wschód Biała Podlaska – skomentowała zaistniałą sytuację Judyta Rymarzak.

 

źródło: własne; foto: mmanews.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;