wtorek, 16 lipca 2024r.

Nordic Walking na receptę. Nauka prawidłowej techniki w Siedlcach

W Siedlcach drugi rok z rzędu odbywają się bezpłatne zajęcia w ramach projektu „Nordic Walking na receptę”. Odpowiedzialni za prowadzenie zajęć są instruktorzy Polskiej Federacji Nordic Walking z klubu NoWi Siedlce. 

Klub NoWi Siedlce po raz drugi został wyróżniony przez Polską Federację Nordic Walking i otrzymał możliwość prowadzenia bezpłatnych i ogólnodostępnych zajęć w ramach projektu „Nordic Walking na receptę”. Tegoroczny projekt wystartował 14 maja i będzie realizowany do 27 sierpnia (przez 16 tygodni).

Zajęcia z nauki prawidłowej techniki Nordic Walking odbywać się będą na świeżym powietrzu – nad siedleckim Zalewem w każdy wtorek o godzinie 18:00 (przy Żaglówce). Instruktorzy będą prowadzić godzinne ćwiczenia, poprzedzone rozgrzewką. W zajęciach może wziąć udział każdy bez względu na wiek czy poziom zaawansowania.

„Nordic Walking na receptę” – patronat prof. nauk medycznych kardiolog Grzegorz Raczak przy wsparciu „Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku” to ogólnopolska akcja, której kluczowym celem jest propagowanie aktywnego stylu życia poprzez podniesienie świadomości Polaków w kwestii zdrowia.

Dzięki finansowaniu przez Santander Consumer Bank Polska oraz Ziaja Polska inicjatywy „Nordic Walking na Receptę 2019”, akcja objęła ponad 30 miejscowości na terenie całej Polski, a wśród nich Siedlce.

 

źródło: własne / NoWi Siedlce (FB); foto: NoWi Siedlce (FB)

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;