wtorek, 23 lipca 2024r.

O Puchar Prezesa PZSS w Zielonej Górze. Dwie medalowe pozycje Kamili Stępniak

Maj jest bardzo intensywny jeśli chodzi o starty strzelczyń SKSS Dragon Siedlce. Tym razem podopieczne Leszka Chromińskiego rywalizowały w Zielonej Górze.

W dniach 23-26 maja w Zielonej Górze odbyły się zawody o Puchar Prezesa Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Wśród uczestników, były również przedstawicielki SKSS Dragon Siedlce.

Z bardzo dobrej strony pokazała się szczególnie Kamila Stępniak, rywalizująca w grupie juniorek młodszych. Siedlecka strzelczyni dwukrotnie stawała na podium. Raz uczyniła to dzięki dobremu wynikowi w strzelaniu z karabinu sportowego 60 strzałów leżąc, w którym zajęła drugie miejsce. Po raz drugi Kamila stanęła na „pudle” w konkurencji karabinu sportowego 3×30 strzałów, w której uplasowała się na trzeciej pozycji. Poza tym zanotowała siódmy wynik w strzelaniu z karabinu pneumatycznego 50 strzałów.

W strzelaniu z pistoletu pneumatycznego 50 strzałów brały udział inne juniorki młodsze z siedleckiego Dragona: Zuzanna Korzeniowska i Alicja Rykaczewska. Pierwsza z nich zajęła 10 lokatę, a druga – 35. W konkurencji pistoletu sportowego 30+30 strzałów Korzeniowska była 27, a tuż przed nią uplasowała się Rykaczewska.

WYNIKI

 

źródło: własne / PZSS / SKSS Dragon Siedlce; foto: 1.bp.blogspot.com

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;