niedziela, 21 lipca 2024r.

Popis Martyny Dołęgi w Białkach (fotogaleria)

Przez trzy dni w Białkach toczyły się zmagania w ramach Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS do 15 lat. Jak wypadli reprezentanci naszego regionu?

Martyna Dołęga (WLKS Siedlce-Nowe Iganie) nie miała sobie równych kategorii 59 kg. W rwaniu osiągnęła wynik 72 kg, zaś w podrzucie 87 kg. Łączny wynik w dwuboju (159) pozwolił na pewne zwycięstwo i przełożył się na wygranie Sinclaira z 218,13 punktami. Jej klubowa koleżanka – Olga Komorowska – zajęła najniższy stopień podium w kat. 76 kg. W dwuboju dźwignęła 98 kg (41+53). Najlepsza była Katarzyna Kozera z UMLKS Radomsko.

Kolejny raz próbkę swoich możliwości zaprezentował Jacek Szulski. 13-letni sztangista WLKS zajął drugie miejsce w kategorii 45 kg. W dwuboju osiągnął 85 kg (39+46). Kamil Tomczak uplasował się tuż za podium w kat. 61 kg.

Komitet Organizacyjny mistrzostw stworzyli: Zygmunt Wielogórski (przewodniczący) oraz Ryszard Boratyński (wiceprzewodniczący), Adam Gabiński (wiceprzewodniczący), Janusz Krysiak (wiceprzewodniczący) i Andrzej Rymuza (wiceprzewodniczący). Członkowie: Marek Czapski, Stefan Długosz, Roman Garwacki, Jan Gołębiewski, Jacek Kuźniarski, Wojciech Papakul, Mariusz Saraczewski, Szczepan Waszczuk.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;