wtorek, 23 lipca 2024r.

Ćwierćwiecze Rawy Siedlce. Nartorolkowe zawody w naszym mieście

8 czerwca w Siedlcach odbyły się impreza nartorolkowa z okazji 25-lecia klubu UKS Rawa Siedlce. Rozegrano także Mistrzostwa Mazowsza w biegach na nartorolkach.

Rok 2019 jest rokiem szczególnym dla klubu UKS Rawa Siedlce. Wszystko za sprawą świętowania okrągłej 25 rocznicy powstania tego narciarskiego klubu. Maria i Grzegorz Staręga przyczynili się do założenia na terenach nizinnych klubu propagującego biegi narciarskie. Przez ćwierć wieku w Rawie przewinęło się wiele osób. Dla jednych biegi narciarskie były przygodą, dla innych okazały się pasją, a co niektórzy traktowali lub traktują tę dyscyplinę bardzo poważnie i odnosili/odnoszą sukcesy na arenach krajowych i międzynarodowych. Wielokrotnie podopieczni Marii i Grzegorza Staręgów stawali na podium mistrzostw Polski od najmłodszych do seniorskich kategorii wiekowych. Rokrocznie Rawa plasuje się w czołówce współzawodnictwa dzieci i młodzieży w biegach narciarskich. Nie ma roku, by reprezentanci Rawy nie otrzymali nagród, wyróżnień.

8 czerwca w Siedlcach była okazja by świętować 25-lecie Rawy Siedlce. Tego dnia odbyła się impreza nartorolkowa upamiętniająca 25-lecie powstania siedleckiego klubu, a także rozegrano mistrzostwa Mazowsza w biegach na nartorolkach. Prezentujemy rozstrzygnięcia z obu imprez.

WYNIKI – Mistrzostwa Mazowsza w biegach na nartorolkach 2019

WYNIKI – bieg na nartorolkach z okazji 25-lecia UKS Rawy Siedlce

 

źródło: własne / skipol; foto: Mariusz Kowalski

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;