sobota, 9 grudnia 2023r.

Wymagający początek przygotowań. Pogoń zagra z Jagiellonią

W sobotę Pogoń Siedlce rozegra pierwsze spotkanie sparingowe przed nowym sezonem. Biało-niebiescy zagrają z Jagiellonią Białystok.

Najbliższy rywali Pogoni to ekipa, której nie trzeba przedstawiać szerszej publiczności. Jagiellonia to jedna z najlepszych drużyn w Polsce, która co roku w Ekstraklasie rywalizuje o najwyższe cele.

Białostoczanie obecnie przebywają na przedsezonowym zgrupowaniu w Kępie i to właśnie tam zostanie rozegrany sobotni sparing. Początek gry kontrolnej o godzinie 10:30. Dla Pogoni to pierwszy sprawdzian przed nowym sezonem II ligi. Po raz pierwszy siedlecką ekipę poprowadzi nowy trener Kamil Socha.

Skład Pogoni nie jest jeszcze uformowany i biało-niebiescy z pewnością wystąpią w trochę eksperymentalnym składzie. Z kolei Jagiellonia dokonała już kilku transferów, a trener Ireneusz Mamrot podczas zgrupowania ma do dyspozycji 29 zawodników.

Kadra Jagiellonii podczas zgrupowania, która będzie mogła zagrać w sparingu z Pogonią:

Bramkarze: Grzegorz Sandomierski, Krsevan Santini, Damian Węglarz, Hubert Gostomski

Obrońcy: Andrej Kadlec, Jakub Wójcicki, Ivan Runje, Michał Ozga, Zoran Arsenić, Nemanja Mitrović, Bodvar Bodvarsson, Guilherme Sitya, Paweł Gierach.

Pomocnicy: Mile Savković, Taras Romanczuk, Bartosz Kwiecień, Martin Pospisil, Marko Poletanović, Mikołaj Nawrocki, Arvydas Novikovas, Juan Camara, Martin Kostal, Przemysław Mystkowski, Szymon Łapiński, Karol Struski

Napastnicy: Jesus Imaz, Patryk Klimala, Bartosz Bida, Maciej Twarowski

 

źródło: własne; foto: Mazowiecka piłka

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;