sobota, 9 grudnia 2023r.

Łączy nas mleko. Rodzinny piknik OSM Siedlce okazał się sukcesem (fotogaleria)

Święto mleka zorganizowane przez OSM Siedlce okazało się dużym sukcesem.

Na rolkowisko ARMS zawitały setki osób chętnych do skorzystania z licznych atrakcji. Największym zainteresowaniem – szczególnie wśród dzieci – cieszyły się: fotobudka, rowery miksujące soki z owoców oraz dmuchańce. Nie zabrakło również konkursów. Chętni mogli sprawdzić się w dojeniu krowy i jeździe rowerem lewoskrętnym po torze przeszkód.

Wsparciem pikniku była siedlecka policja, która przygotowała atrakcje i informacje jak spędzić bezpieczne wakacje. Całość imprezy sprawnie poprowadziło dwóch konferansjerów z agencja eventowej Starek Marketing Group.

Jak na święto mleka przystało na imprezie królował biały napój. OSM Siedlce udowodniła, że jest to niezwykle ważny i potrzebny składnik w jadłospisie młodych i tych nieco starszych. Maślanki, kefiry, śmietany, twarogi, masła i dużo, dużo więcej. Na stanowisku OSM Siedlce można było nabyć produkty, które kusiły nie tylko ceną, ale i jakością. Szefostwo siedleckiej mleczarnie przyznaje, że stawia na naturalność w swoich produktach. Zdarza się, że produkty konkurencji są tańsze, jednak niższa cena zwykle wpływa także na jakość.

Gwiazdą „Święta mleka” był Charles Daigneault. Kanadyjczyk zapracował na status gwiazdy świata kulturalnego. Zapracował na niego luzem, swadą, humorem oraz talentem. Potwierdził go w drugiej edycji MasterChef, kiedy zajął miejsce tuż za podium. Udział w telewizyjnym programie pomógł mu w wyrobieniu sobie marki. W Siedlcach miał okazję współpracować z grupą kucharzy nad daniami, w których główną rolę odgrywało mleko. Uczestnicy pikniku z ogromnym smakiem zajadali się oryginalnymi przystawkami. Tace ze specjałami przygotowanymi przez Daigneaulta i spółkę szybko opróżniały się.

Gwiazdą wieczoru był zespół Masters znany z takich hitów jak „Żono moja”, „Bella”, „Mazureczka” czy „Szukam dziewczyny”. Ważnym punktem „Święta mleka” było również uhonorowanie osób ważnych dla rozwoju OSM Siedlce. Nagrody wręczał prezes Marek Czapski, a scenę zdobiło wiele mówiące hasło „Łączy nas mleko”.

W organizacji imprezy pomogła Fundacja Rozwoju Mleczarstwa.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;