sobota, 9 grudnia 2023r.

VI Puchar Polski Federacji IBFF & WPF w kulturystyce i fitness w Siedlcach

28 września w Sali Widowiskowej Podlasie zostanie zorganizowana kolejna impreza kulturystyczna. Będzie to VI Puchar Polski Federacji IBFF & WPF w kulturystyce i fitness.

VI Puchar Polski IBFF & WPF w Kulturystyce i Fitness 2019 będą to zawody otwarte dla wszystkich chętnych – zawodniczek i zawodników sportów sylwetkowych, bez względu na przynależność (lub jej brak) do jakichkolwiek federacji i związków sportowych. Będą mogli oni uczestniczyć w rywalizacji o tytuły mistrzowskie Pucharu Polski IBFF & WPF na 2019 rok,
w poszczególnych kategoriach, bez dyskryminowania ich za tę a nie inną przynależność, ponieważ ideą sportu jest jednoczyć a nie dzielić.

Impreza zostanie rozegrana 28 września w Sali Widowiskowej Podlasie w Siedlcach, przy ul. Sienkiewicza 63. Od godz. 8:00 nastąpi weryfikacja zawodników, a rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godz. 11:00.

Celem zawodów jest popularyzacja sportów sylwetkowych, integracja pasjonatów sportów sylwetkowych – zawodniczek, zawodników i kibiców oraz wyłonienie kadry do Reprezentacji Polski na Mr. Univers WPF (STRASBURG FRANCJA 16-17.11. 2019) oraz na Mistrzostwa Świata IBFF (BREŽICE SŁOWENIA 19.10.2019).

Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do dnia 15 września 2019 z dopiskiem „VI Puchar Polski 2019” na adres e-mailowy: kuzniaformy@o2.pl

Więcej szczegółów i regulamin można znaleźć TUTAJ

źródło: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;