wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Pewna Victoria nad drużyną z Sulejówka (fotogaleria)

Pewna Victoria nad drużyną z Sulejówka

Rezerwy Pogoni w kolejnym sparingu pokonały drugą drużynę Victorii Sulejówek 6:0.

W spotkaniu trener Damian Guzek testował 20-letniego Szymona Leszka z Hetmana Białystok. Ponadto wystąpiło kilku zawodników z kadry II-ligowej Pogoni.

Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie, którą siedlczanie wygrali 5:0. Po zmianie stron wynik ustalił testowany Leszek.

Kolejny sparing Pogoń II rozegra w sobotę 3 sierpnia o 11:00 z Naprzodem Skórzec.

31.07.19, 18:00 – Siedlce (stadion ARMS)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Victoria II Sulejówek 6:0 (5:0)

Bramki: Aya Diouf, Patryk Kostyk, Michał Filipek (dwie), Gracjan Sadokierski, Szymon Leszek

Pogoń II: (I połowa) Albert Posiadała – Sebastian Krawczyk, Oskar Repka, Aya Diouf, Michał Markiewicz, Norbert Wojtuszek, Patryk Kostyk, Dominik Barciak, Gracjan Sadokierski, Sebastian Barej, Michał Filipek. (II połowa) Kamil Ostrowski – Dominik Krupa, Aleksander Woźnica, Mateusz Karczmarski, Michał Markiewicz, Szymon Leszek, Przemysław Rodak, Igor Łęczycki, Sebastian Bober, Cezary Chraszcz, Jan Mruz

Sędzia: Emilia Strzalińska (Siedlce)

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert