poniedziałek, 11 grudnia 2023r.

Pływacka Ósemka obozowała w Serwach

Pływacy siedleckiej Ósemki wrócili z tygodniowego obozu w Serwach. Uczestnicy tego wyjazdu mieli czas na pracę i zwiedzanie pięknych okolic. 

Sekcja Pływacka UKS 8 Siedlce w dniach 5-12 sierpnia przebywała na obozie w Serwach (woj. podlaskie). Leżąca nieopodal Augustowa miejscowość sprzyjała pracy i aktywnemu wypoczynkowi. Młodzi pływacy i ich opiekunowie zadbali o to by pobyt był udany.

Nieodłącznym elementem każdego dnia obozu był rozruch i zajęcia na pływalni. W międzyczasie przedstawicielom UKS 8 Siedlce udało się odwiedzić: Płociczno (Wigierska Kolejka Wąskotorowa), Druskienniki (Aquapark), Studzieniczną (rejs statkiem Augustów – Studzieniczna – Augustów).

Podczas obozu pracowano nad rozciąganiem, ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, trenowano z piłkami i grano w gry zespołowe. Nie zabrakło integracji podczas wieczoru filmowego, zorganizowano też liczne konkursy. Ósemka wybrała się także na spływ kajakowy przez jezioro.

Udany obóz zwieńczono wręczeniem pamiątkowych certyfikatów i nagród. Uczestnicy podziękowali sztabowi odpowiedzialnemu za wyjazd i koordynację działań na miejscu: kierowniczce Agnieszce Żydowicz – Chomicz, a także trenerom: Marcinowi Chomiczowi oraz Marcinowi Sai.

źródło i foto: UKS Ósemka Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;