sobota, 9 grudnia 2023r.

Powrót na Rydlówkę, legendy na trybunach i na zero z przodu. Echa po meczu z Garbarnią

Pogoń Siedlce w 5 kolejce II ligi bezbramkowo zremisowała w Krakowie z Garbarnią. Jakie są echa tego pojedynku?

POWRÓT NA RYDLÓWKĘ

Pogoń i Garbania mierzyły się ze sobą dwukrotnie w barażu o I ligę na zakończenie sezonu 2017-18. W Krakowie padł wówczas remis 1:1. Teraz ponownie na stadionie przy ulicy Rydlówka nie wyłoniono zwycięzcy i obie ekipy podzieliły się punktami.

LEGENDY NA TRYBUNACH

Na trybunach zagościło wiele znanych twarzy. Wśród widzów były m.in. legendy Wisły Mirosław Szymkowiak i Arkadiusz Głowacki. Na kameralnym obiekcie zasiedli też Bogusław Pietrzak, czy pochodzący z Siedlec Konrad Gołoś.

NA ZERO Z PRZODU

Dla Pogoni mecz z Garbarnią jest drugim spotkaniem w tym sezonie, które zakończyło się bezbramkowym remisem. W zeszłym sezonie biało-niebiescy zanotowali tylko jeden taki rezultat. Biało-niebiescy w pierwszej kolejce zremisowali 0:0 z GKS Bełchatów.

KONFERENCYJNE ZAWIROWANIE

Po meczu na salę konferencyjną przyszedł trener Pogoni Kamil Socha. W związku z tym, że przez kilka minut nie pojawił się w niej spóźniony opiekun Garbarni Łukasz Surma, siedlecki szkoleniowiec opuścił salę. Po chwili zamiast trenera Sochy przyszedł jego asystent Marcin Płuska i to on podsumował środowe spotkanie.

 

źródło: własne; foto: Karolina Sulej

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;