czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Dwa medale SKB na Otwartych Mistrzostwach Warszawy

Zawodnicy Siedleckiego Klubu Bowlingowego wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Warszawy 2019.

W ramach przygotowań do październikowych Drużynowych Mistrzostw Polski, zawodnicy SKB Siedlce wybrali się do stolicy na turniej rangi Grand Prix. W Otwartych Mistrzostwach Warszawy 2019 trzech zawodników z SKB Siedlce zakwalifikowało się do finałowej dwudziestki czwórki grupy A, jeden zawodnik do ósemki grupy B oraz jedna zawodniczka do ósemki grupy C.

W grupie A najlepszym zawodnikiem SKB okazał się Daniel Głuchowski, który zajął 12 miejsce. Arkadiusz Dłużniewski uplasował się na 19 miejscu, Dariusz Rojek na 21 miejscu, natomiast Marek Kozłowiec zakończył zawody poza finałem.

W grupie B Piotr Prokurat znalazł się na podium, zajmując 3 miejsce. Janusz Gruda zakończył w tej grupie rywalizację poza finałem. W grupie C bardzo dobry wynik odnotowała nowa zawodniczka SKB Anna Kiedrowska, która zajęła 1 miejsce i stanęła na najwyższym stopniu podium.

źródło i foto: SKB Siedlce