poniedziałek, 4 grudnia 2023r.

Zagrać jak rok temu. Gryf przyjeżdża do Siedlec

W niedzielny wieczór Pogoń Siedlce rozegra mecz 6 kolejki II ligi. Tym razem o godzinie 19:00 biało-niebiescy podejmą Gryf Wejherowo.

POGOŃ W KRATKĘ

Pogoń jak na razie po pięciu kolejkach zgromadziła pięć oczek. Biało-niebiescy grają w kratkę i na swoim koncie mają zwycięstwo, dwa remisy oraz dwie porażki. W niedzielny wieczór siedlczanie z pewnością chcieliby dodać kolejny triumf do swoich statystyk i zainkasować pierwszy komplet punktów przed własną publicznością.

GRYF BLISKO DNA

Najbliższy rywali Pogoni od początku sezonu spisuje się bardzo słabo. Gryf zdobył zaledwie jeden punkt i znajduje się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Ekipa z Wejherowa praktycznie cały ten tydzień przebywa na Mazowszu, gdyż podopieczni Łukasza Kowalskiego w środę rozgrywali mecz w Pruszkowie, który zakończył się ich porażką 1:2.

POGROM W SIEDLCACH

W zeszłym sezonie obie ekipy rywalizowały ze sobą w rozgrywkach II ligi. Mecz w Siedlcach był rozgrywany wówczas również w sierpniowy, niedzielny wieczór i zakończył się wysokim triumfem gospodarzy. Pogoń rozgromiła Gryf aż 7:2.

SĘDZIA Z KIELC

Arbitrem sobotniego meczu będzie Damian Gawęcki. Sędzia z Kielc w tym sezonie jak na razie prowadził jedno spotkanie w II lidze. Z kolei w zeszłych rozgrywkach sędziował on dwa mecze z udziałem Pogoni. Siedlczanie jedno z nich przegrali z Olimpią Elbląg 0:1, a w drugim wygrali z Olimpią Grudziądz 3:1.

TRANSMISJA MECZU

Niedzielny mecz tradycyjnie będzie można obejrzeć na platformie tvcom.pl Transmisję można wykupić i oglądać pod tym linkiem.

 

źródło: własne; foto: Karolina Sulej

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;