sobota, 9 grudnia 2023r.

Kontynuować wyjazdową serię. Pogoń po raz pierwszy w Polkowicach

W sobotę 14 września Pogoń rozegra mecz w ramach 9 kolejki II ligi. Siedlczanie na wyjeździe zmierzą się z Górnikiem Polkowice.

DRUGI Z RZĘDU WYJAZD

Dla Pogoni mecz w Polkowicach będzie drugim z rzędu wyjazdem. W poprzedniej serii gier biało-niebiescy wygrali w Bytowie 3:1. Z kolei Górnik zagra pierwszy mecz od dwóch tygodni, gdyż w minionej kolejce ich spotkanie z Lechem II Poznań zostało przełożone.

FORMA W DELEGACJACH

Pogoń bardzo dobrze spisuje się na wyjazdach. Mecz w Polkowicach będzie dla siedlczan piątym wyjazdem w sezonie. Do tej pory ekipa Kamila Sochy w delegacjach wygrała dwukrotnie, raz zremisowała oraz poniosła jedną porażkę.

PREMIEROWE STARCIE

Górnik Polkowice to beniaminek II ligi. Po siedmiu rozegranych meczach ekipa ta ma sześć oczek i zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Pogoń jeszcze nigdy nie mierzyła się z Górnikiem. W sobotni wieczór obie ekipy napiszą pierwszy rozdział w historii wspólnej rywalizacji.

ZNANY SĘDZIA

Arbitrem spotkania w Polkowicach będzie Damian Gawęcki z Kielc. Trzy kolejki temu gościł on w Siedlcach przy okazji wygranego 1:0 meczu z Gryfem Wejherowo.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;