niedziela, 3 marca 2024r.

Trzecie miejsce Ósemki na turnieju Tomasovia Cup

Siatkarki siedleckiej Ósemki mają już za sobą najważniejszy przedsezonowy sprawdzian. Podopieczne Jarosława Plewińskiego ukończyły turniej Tomasovia Cup na trzecim miejscu.

W dniach 14-15 września na hali przy ulicy Żwirki i Wigury w Tomaszowie Lubelskim odbyła się XXII edycja turnieju siatkówki kobiet Tomasovia Cup. Oprócz drużyny gospodyń Tomasovii Tomaszów Lubleski, do turnieju zgłosiły się jeszcze trzy zespoły: Ósemka Siedlce, San-Pajda Jarosław oraz BAS Białystok. Zawody były znakomitą możliwością na sprawdzenie swojej formy na dwa tygodnie przed rozpoczęciem sezonu.

W dwóch sobotnich potyczkach, siatkarkom Ósemki nie udało się odnieść zwycięstwa. Zawodniczki Jarosława Plewińskiego uległy Tomasovii 1:3, a także przegrały z drużyną z Jarosławia 1:3. Ostatniego dnia turniejowych zmagań Ósemka pokonała rywalki z Białegostoku nie tracąc seta, co pozwoliło ukończyć zawody na trzecim miejscu.

Następnym meczem siedleckiej Ósemki będzie już ligowe starcie z AZS AWF UKSW Warszawa. Mecz odbędzie się o godzinie 17, w sobotę 28 września na hali siedleckiej „Samochodówki”.

Wyniki turnieju siatkarskiego Tomasvia Cup 2019:

San-Pajda Jarosław – BAS Białystok 3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Ósemka Siedlce 3:1
Ósemka Siedlce – San-Pajda Jarosław 1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski – BAS Białystok 3:1
Ósemka Siedlce – BAS Białystok 3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski – San-Pajda Jarosław 2:3

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. San-Pajda Jarosław
2. Tomasovia Tomaszów Lubelski
3. Ósemka Siedlce
4. BAS Białystok

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;