czwartek, 20 czerwca 2024r.

Grała siedlecka młodzież #5

Grała siedlecka młodzież #5

W miniony weekend drużyny młodzieżowe siedleckich klubów rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-17 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Pogoń Siedlce – MKS Piaseczno 2:3 (1:2)

Bramki: Michał Ambroziak 17, Bartosz Wróblewski 90+2 – Adrian Dobies 6, Jakub Soboń 20, Jakub Grzebieliszewski 55 (s)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)

Sęp Żelechów – Pogoń Siedlce 1:2 (1:0)

Bramki: Sebastian Wdowiak 7 – Marcel Kołodziejczuk 49, Piotr Bruśniak 90+2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – MOSiR Mińsk Mazowiecki 0:2 (0:1)

Bramki: Jan Proczek 25, Mateusz Grajda 50

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 0:3 (0:0)

Bramki: Kacper Retko 63, 70, Łukasz Ignaciuk 66

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Junior Radom – Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)

Bramki: Aleksander Potocki 70

Pogoń Siedlce – Wisła Płock 1:2 (0:0)

Bramki: Michał Deniszewski 68 – Piotr Chojnacki 72, Adam Cytacki 77

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-14 (trener Piotr Kaliszuk)

SEMP Pogoń Siedlce – Tajfun Jartypory 6:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)

Watra Mrozy – Pogoń II Siedlce 2:5

Pogoń II Siedlce – Czarni Węgrów 1:1 (1:0)

Bramki: Jakub Jaśkiewicz 23 – Kacper Popowski 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Kosovia Kosów Lacki – Pogoń Siedlce 0:4 (0:0)

Bramki: Dawid Saczuk 35 (s), Dominik Klewek 42, Eryk Płudowski 43, 50

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trenerzy Andrzej Cabaj (Pogoń), Radosław Liczewski (SEMP Pogoń))

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce 1:1 (0:1)

Bramki: Nikolas Świderski 59 – Mateusz Patoleta 11

Iskra Kotuń – SEMP Pogoń Siedlce 1:2 (1:2)

Bramki: Aleksy Domański 14 – Norbert Butkiewicz 9, Michał Tuszyński 18

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Przemysław Anusiewicz)

AP Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń Siedlce 2:0 (1:0)

Bramki: Mikołaj Izdebski 8, 38

SEMP Pogoń Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 4:0 (2:0)

Bramki: Kajetan Tomaszewski 27, 29, Mateusz Jurzyk 33, Karol Jarosz 40

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel (Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia))

Masovia Siedlce – Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki 0:2 (0:2)

Bramki: Dominik Gryz 20, Wiktor Seroczyński 29

Promnik Gończyce – Pogoń Siedlce 2:1

Pogoń Siedlce – Płomień Dębe Wielkie 5:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)

Watra Mrozy – Pogoń III Siedlce 3:0 (2:0)

Bramki: Jan Witon 15, Jakub Tkaczyk 21, Kamil Rzyszkowicz 57

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trenerzy Tomasz Zieliński (Pogoń), Damian Guzek (SEMP Pogoń II), Dariusz Enihowt (Masovia))

SEMP Pogoń II Siedlce – AP Sokołów Podlaski 3:0 (wo) – goście nie dojechali

Olimp Stok Lacki – Masovia Siedlce 2:11 (1:3)

Bramki: Dominik Wysokiński 11, Jan Choiński 48 – Maksymilian Wyrzykowski 3, Piotr Czajka 8, 55, Łukasz Niedzielski 14, Dominik Olek 33, 50, 56, Julian Banasiuk 39, 40, Kacper Śnitko 47, Filip Dzierżanowski 58

Masovia Siedlce – Błękitni Stoczek 15:3

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trenerzy Damian Guzek (SEMP Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia II)

SEMP Pogoń Siedlce – Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki 0:1 (0:0)

Bramka: Miłosz Ołtarzewski 53

Masovia II Siedlce – Piątka Mińsk Mazowiecki 1:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trenerzy Maciej Tomaszewski (SEMP Pogoń), Łukasz Nitychoruk / Daniel Miler (Masovia))

Wicher Sadowne – Masovia Siedlce 3:11 (1:6)

Bramki: Dominik Kowalczyk 17, 33, Damian Gałązka 44 – Michał Mizeracki 2, 6, 25, 26, 43, 49, Dawid Bąk 12, 37, 45, Krzyztof Sisik 23, Kacper Kocoń 56

AP Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń Siedlce 9:5 (6:3)

Bramki: Jakub Ignaciuk 1, 2, 8, 34, Michał Kalata 3, Adrian Chodowiec 7, Marcin Leśko 17, Franciszek Seroczyński 46, 48 – Bartosz Marciniak 4, 11, 49, Michał Klementowicz 10, Maksymilian Oryl 59

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Hutnik Huta Czechy 6:2 (3:0)

Bramki: Maciej Zdanowski 11, 32, Borys Pazdyka 18, 24, Krzysztof Dziewulak 36, Kamil Pałka 40 – Ernest Skibiński 37, Marcel Paprocki 45

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

Dąbrówka Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 6:6 (4:4)

Bramki: Michał Stosio 6, 16, 19, Filip Adamczyk 20, Krzysztof Szczepaniuk 52, 55 – Wiktor Rosa 10, Jakub Radziwonka 13, 39, Kamil Karpowicz 15, Mateusz Kamiński 21, 60

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Artur Chajewski)

Szóstka II Mińsk Mazowiecki – Masovia Siedlce 2:6

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

SEMP Pogoń Siedlce – APN II Mińsk Mazowiecki

Victoria Kałuszyn – SEMP Pogoń Siedlce

SEMP Pogoń Siedlce – Piątka Mińsk Mazowiecki

Pogoń Siedlce – APN II Mińsk Mazowiecki

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce

Piątka Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce

Victoria Kałuszyn – Pogoń Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8

Liwia Łochów – SEMP Pogoń Siedlce 0:2

Masovia II Siedlce – Masovia Siedlce 0:3

SEMP Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce ?:?

Masovia II Siedlce – Liwia Łochów 2:4

Podlasie Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń Siedlce 0:1

Podlasie Sokołów Podlaski – Masovia II Siedlce 2:1

Liwia Łochów – Masovia Siedlce 0:4

Masovia Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 5:0

Masovia II Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 0:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce

Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce

Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce

Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;