W miniony weekend drużyny młodzieżowe siedleckich klubów rozegrały kolejne mecze ligowe.
I liga wojewódzka U-17 (trener Piotr Grzebieliszewski)
Żyrardowianka Żyrardów – Pogoń Siedlce 1:6 (0:5)
Bramki: Juliusz Olech 80 – Gabriel Konopka 4, Cezary Bujalski 18, Michał Ambroziak 22, 29, Jakub Rzewuski 42, Jakub Woźniak 48
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)
Pogoń Siedlce – Sęp Żelechów 3:0 (0:0)
Bramki: Piotr Bruśniak 51, Marcel Kołodziejczuk 64, Mateusz Kowalczyk 80
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)
Pogoń Siedlce – Wisła Płock 1:2 (1:2)
Bramki: Oliwier Kryszczuk 21 – Bartłomiej Grzegórski 25, Igor Strzeszewski 38
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)
Podlasie Sokołów Podlaski – Pogoń II Siedlce 3:2 (2:1)
Bramki: Rafał Filipek 20, Kacper Retko 21, Paweł Rytel-Kuc 67 – Wojciech Kisieliński 8, Bartosz Kopyść 74
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)
Varsovia Warszawa – Pogoń Siedlce 2:1
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-14 (trener Piotr Kaliszuk)
SEMP Pogoń Siedlce – Tęcza Stanisławów 12:0
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)
Pogoń II Siedlce – Watra Mrozy 7:1
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)
Pogoń Siedlce – Kosovia Kosów Lacki 4:0
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-13 (trener Andrzej Cabaj (Pogoń II), Radosław Liczewski (SEMP Pogoń))
Pogoń II Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 2:0
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-12 (trener Przemysław Anusiewicz)
Podlasie Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń Siedlce 0:12 (0:7)
Bramki: Sebastian Kapitan 1, 41, Karol Jarosz 3, Gabriel Kasprowicz 7, 10, 11, Kajetan Tomaszewski 16, 30, 51, 57, Piotr Piekarski 52, Maciej Solarczyk 56
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel (Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia))
Płomień Dębe Wielkie – Pogoń Siedlce 5:2 (3:1)
Bramki: Kacper Jackiewicz 5, Wojciech Wieczorek 10, Kajetan Wojnar 14, Kacper Lesiński 38, Eryk Kulma 55 – Nikodem Marczuk 20, Krystian Wojtczuk 58
Masovia Siedlce – Champions Mińsk Mazowiecki 2:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Strzałek 5, Jakub Jażdżyk 34
Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki – Masovia Siedlce 0:0
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)
Pogoń III Siedlce – Watra Mrozy 0:2
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-11 (trener Tomasz Zieliński (Pogoń), Damian Guzek (SEMP Pogoń II), Dariusz Enihowt (Masovia))
AP Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń II Siedlce 6:4
Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 3:1
Błękitni Stoczek – Masovia Siedlce 9:15
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-11 (trenerzy Damian Guzek (SEMP Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia II))
Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki – SEMP Pogoń Siedlce 7:2 (5:1)
Bramki: Filip Nastaga 4, 7, 25, 51, Łukasz Szczęsny 27, Nikodem Grabek 29, Rafał Wilczek 53 – Alan Pikulski 10, Marcel Łukaszuk 46
Piątka Mińsk Mazowiecki – Masovia II Siedlce 2:4
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-10 (trenerzy Maciej Tomaszewski (SEMP Pogoń), Daniel Miler (Masovia))
Masovia Siedlce – Wicher Sadowne 9:3 (2:0)
Bramki: Dawid Bąk 8, 48, 58, Dawid Markiewicz 23, Damian Gałązka 36 (s), Michał Mizeracki 42, 43, Piotr Batorski 55, Marcin Pietrasik 58 – Dominik Kowalczyk 34, Filip Biernat 40, 59
SEMP Pogoń Siedlce – AP Sokołów Podlaski 4:4 (1:2)
Bramki: Bartosz Marciniak 27, 46, 53, Maksymilian Oryl 35 – Franciszek Seroczyński 4, Jakub Ignaciuk 18, 45, Michał Trusiak 43
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)
Pogoń II Siedlce – Dąbrówka Mińsk Mazowiecki 7:3
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela,
I liga okręgowa U-9 (trener Artur Chajewski)
Masovia Siedlce – Szóstka II Mińsk Mazowiecki 11:3 (6:2)
Bramki: Tymoteusz Świder 4, 5, 7, 24, 26, 50, Błażej Pilarczyk 12, Maciej Nitychoruk 48, Jan Jakubiec 54, Szymon Zbucki 55, 57 – Oskar Rechnio 21, Adam Wójcik 28, Alan Nowak 33
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski (Pogoń))
Victoria Kałuszyn – SEMP Pogoń Siedlce
SEMP Pogoń Siedlce – Piątka Mińsk Mazowiecki
APN II Mińsk Mazowiecki – SEMP Pogoń Siedlce
Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce
APN II Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce
Pogoń Siedlce – Piątka Mińsk Mazowiecki
Victoria Kałuszyn – Pogoń Siedlce
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
źródło: własne / Łączy Nas Piłka; foto: Kamil Sulej