niedziela, 16 czerwca 2024r.

Pójść za ciosem. Kolejny domowy mecz Pogoni

W meczu 17 kolejki II ligi Pogoń Siedlce w sobotę 9 listopada o godzinie 16:30 podejmie Stal Stalowa Wola.

PÓŁMETEK

Mecz ze Stalówką zamknie pierwszą rundę spotkań. Połowa ligowych meczów w tym sezonie zostanie rozegrana. Nie będzie to jednak koniec rywalizacji w 2019 roku. Tradycyjnie już runda jesienna zostanie przedłużona i drugoligowcy awansem rozegrają trzy rewanżowe kolejki.

RYWAL SPOD KRESKI

Stal obecnie znajduje się w strefie spadkowej – na szesnastej pozycji. Ekipa ze Stalowej Woli ma na swoim koncie trzynaście punktów. Od końcówki sierpnia trenerem ekipy jest Szymon Szydełko. Pod jego wodzą Stalówka spisuje się nieco lepiej, jednak cały czas nie potrafi regularnie punktować. Spory sukcesem ekipy z Podkarpacia jest to, że udało jej się wywalczyć awans do 1/8 finału Pucharu Polski.

PÓJŚĆ ZA CIOSEM

Pogoń w poprzedniej kolejce zakończyła passę pięciu ligowych porażek z rzędu i sięgnęła po upragnione trzy oczka. Siedlczanie w sobotnim starciu spróbują pójść za ciosem i sięgnąć po kolejny komplet oczek.

SĘDZIA Z KATOWIC

Arbitrem sobotniego spotkania będzie Jacek Lis. Sędzia z Katowic po raz piąty w tym sezonie poprowadzi mecz w II lidze, jednak jak do tej pory nie miał on okazji gwizdać w starciach z udziałem Pogoni.

TRANSMISJA MECZU

Sobotni mecz będzie można obejrzeć na platformie tvcom.pl.

 

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;