czwartek, 25 kwietnia 2024r.

Wigilia na medal (fotogaleria)

Siedleccy rugbiści podsumowali rok na spotkaniu wigilijnym, które odbyło się w Dworze Mościbrody.

To był wyjątkowy rok dla siedleckiego rugby, a więc i wigilia musiała taka być. Działacze Awenty MKS Pogoń Siedlce zadbali o to, aby nikt nie wychodził ze spotkania w złym humorze.

Pogoniści podziękowali wszystkim, którzy pomagają w rozwoju siedleckiego rugby. Od sponsorów, przez osoby zasłużone dla klubu i środowiska, aż po trenerów grup młodzieżowych.

Sekcja rugby rośnie z roku na rok i to było widać. Na specjalnie przygotowanej prezentacji przedstawiono cztery dekady siedleckiej historii sportu, w którym główną bohaterką jest jajowata piłka. Wyróżniono największe sukcesy oraz osoby, które do nich doprowadziły. Władze klubu wykazały się dużą klasą nagradzając poprzedniego trenera, Krzysztofa Folca i poprzedniego prezesa, Artura Ryczywolskiego. – Pełniłem funkcję prezesa przez kilkanaście lat. Jeżeli będziecie potrzebować mojej pomocy to jestem do usług – powiedział Ryczywolski.

Jak na wigilię przystało stoły uginały się od potraw wigilijnych. Dodatkową atrakcją była loteria fantowa, w której do wygrania były fantastyczne pamiątki rugbowe.

Zanim jednak doszło do smakowania potraw rugbiści podzielili się opłatkiem ze swoimi gośćmi. Życzeniem przebijającym się przez wszystkie pozostały był tytuł mistrza Polski w 2020 roku. Oby się spełniło!

Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc w zorganizowaniu wigilii Krzysztofowi Borkowskiemu, właścicielowi Zakładów Drobiarskich w Stasinie oraz Wojciechowi Zarzyckiemu, dyrektorowi zarządzającemu Dworem w Mościbrodach.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;