czwartek, 18 lipca 2024r.

Sportowiec Roku – Ćwierćfinał 4

Finiszujemy z głosowaniem na Najpopularniejszego Sportowca 2019 Roku. Wyboru dokonają nasi czytelnicy w trzyetapowych “mistrzostwach”.

Głosowanie jest banalnie proste. Wystarczy zareagować odpowiednią reakcją pod postem na Facebooku SportSiedlce.pl. Każdy użytkownik wspomnianego portalu społecznościowego ma siedem głosów – po jednym w każdej turze.

Głosy oddane z fanpege’ów oraz fikcyjnych kont nie będą zliczane. Ostateczne rozstrzygnięcia we wszelkich spornych kwestiach należą do redakcji.

Sportowcy mający szansę na tytuł “Najpopularniejszego Sportowca 2019 Roku” nie są przypadkowi. Do ćwierćfinałów awansowali zwycięzcy regularnie organizowanych głosowań na Sportowca Tygodnia. To więc wy – nasi drodzy czytelnicy – wybraliście najlepszą 24. Finałową grupę uzupełniliśmy najczęściej nominowanymi i najwyżej ocenionymi sportowcami z drugich miejsc.

Z każdego ćwierćfinału zostanie wyłoniona najlepsza dwójka, która awansuje do półfinałów. Do finału awansuje najlepsza czwórka, ale zwycięzca może być tylko jeden.

Zabawa zaczęła się 27 grudnia w samo południe i potrwa do 2 stycznia 2020 roku. Głosowania ćwierćfinałowe odbędą się w dniach 27-30 grudnia, półfinały – 31 grudnia-1 stycznia, zaś finał – 2 stycznia.

 

Głosowanie zakończone! Do półfinałów awansowali Martyna Dołęga oraz Eduard Wertyłećkyj.

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;