niedziela, 23 czerwca 2024r.

Sprinterskie ściganie narciarzy Rawy w Zakopanem (fotogaleria)

Reprezentanci Rawy Siedlce wzięli udział w zawodach sprinterskich Cross Country Tatra Cup 2019. Rywalizacja po raz pierwszy odbyła się na kompleksowo zmodernizowanych trasach biegowych Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich.

Zawodami sprinterskimi w biegach narciarskich Cross Country Tatra Cup 2019, oficjalnie otwarto kompleksowo zmodernizowane trasy Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem. Nastąpiło to 28 grudnia. Po uroczystościach z oficjelami, odbyła się część sportowa. Wzięło w niej udział blisko 150 młodych zawodników od rocznika 2005. Finałowe biegi „Cross Country Tatra Cup 2019” odbyły się w efektownej scenerii oświetlonego stadionu.

Klub UKS Rawa Siedlce miał w Zakopanem swoich reprezentantów. Najbardziej zadowoloną siedlczanką była tego dnia Dominika Krajcer – zwyciężczyni rywalizacji wśród dziewcząt rocznika 2007/2008. Na piątym miejscu w tej kategorii uplasowała się Wiktoria Karwowska. Również piąta, ale w biegu sprinterskim dziewcząt rocznika 2005/2006 była Iga Staręga.
W kategorii chłopców rocznika 2005/2006, na siódmym miejscu sklasyfikowano Macieja Sobiczewskiego, a na jedenastym – Igora Kowalskiego.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali na mecie pamiątkowe medale. Nie zabrakło również pucharów.

WYNIKI

FOTOGALERIA

 

źródło: własne / skipol / PZN; foto: cctatracup2019.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;