środa, 24 kwietnia 2024r.

Porażka w Nadarzynie. II liga nie dla Basketu?

UKS Basket Siedlce przegrał 71:85 z GLKS Nadarzyn.

Siedlczanie potrzebowali zwycięstwa w Nadarzynie, żeby zwiększyć szanse na miejsce w najlepszej trójce, gwarantujące prawo gry w półfinałach o awans.

W żadnej z kwart GLKS nie zdominował Basketu. Koszykarze z Nadarzyna skrupulatnie budowali swoją przewagę. Do przerwy było 51:44. Trzecia kwarta była popisem nieskuteczności z obu stron. Siedlczanie walczyli do końca, jednak nie byli w stanie odwrócić losów meczu. GLKS wygrał 85:71 i przeskoczył Basket w tabeli.

PLANY BASKETU

W sobotę 14 marca o 12:30 Basket zagra z WMSS Isetia. Siedlczanie muszą nie tylko wygrać z wyżej notowaną drużyną, ale i liczyć na porażkę GLKS z ostatnim AZS PW.

07.03.20, 18:00 – Nadarzyn

III liga: GLKS Nadarzyn – UKS Basket Siedlce 85:71 (22:19, 29:25, 14:12, 20:15)

Basket: 7. Jakub Zawadzki 17, 6. Mateusz Bal 14, 8. Bartłomiej Ożarek 9, 15. Dawid Kołodziński 8, 11. Dawid Olszewski 8, 13. Kacper Wakuliński 7, 5. Sławomir Wasilewski 5, 9. Tomasz Gustołek 3, 14. Jan Lipiński, 4. Rafał Sobiło