wtorek, 25 czerwca 2024r.

Czas na siłownię i saunę

Od soboty (6 czerwca) zostaną otwarte kolejne obiekty Ośrodka Sportu. Agencja Rozwoju Miasta Siedlce przywraca funkcjonowanie siłowni, sauny i jacuzzi, a także obiektów zewnętrznych – skateplazy i parkour parku przy ul. B. Prusa 6.

Tym samym cały Ośrodek Sportu będzie ponownie do dyspozycji odwiedzających, przez siedem dni w tygodniu.

Oczywiście cały czas obowiązuje rygor sanitarny, którego przestrzeganie jest ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa zarówno użytkownikom, jak i pracownikom obsługi.

Wszystkie obiekty i węzły sanitarne są regularnie dezynfekowane. W miarę możliwości przebywając na obiektach należy zachowywać dystans 2 m od drugiej osoby.

Przed wejściem i opuszczając dany obiekt obowiązkowa jest dezynfekcja dłoni.

Nowe zasady funkcjonowania w oparciu o wytyczne GIS znajdują się na każdym obiekcie oraz na stronie internetowej www.arm.siedlce.pl w podstronach dot. poszczególnych obiektów.

Na siłowniach obowiązują nowe limity użytkowników – w siłowni na Prusa może jednocześnie przebywać max. 13 osób, na Jana Pawła – 14 osób.

Sauna sucha i jacuzzi czynne będą codziennie w godz. 12:00 – 21:00. Limit użytkowników tej strefy wynosi 6 osób. W saunie mogą jednocześnie przebywać tylko 2 osoby.

Na obiektach znajdujących się w otwartej przestrzeni, jak rolkowisko, stadion lekkoatletyczny, skateplaza czy parkour park dopuszczalna maksymalna liczba osób wynosi 150.

 

źródło i foto: ARMS

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;