czwartek, 20 czerwca 2024r.

Ważna niedziela. Pogoń przed najdalszym wyjazdem w sezonie

W meczu 27 kolejki II ligi Pogoń Siedlce na wyjeździe zmierzy się z Błękitnymi Stargard. Początek tego starcia w niedzielę 21 czerwca o godzinie 16:00.

NAJDŁUŻSZY WYJAZD

Pogoń czeka wyjazdowe starcie w Stargardzie. Siedlce i miejsce rozegrania niedzielnego dzieli ponad 600 kilometrów. Również daleką podróż siedlczanie mieli jesienią do Polkowic, jednak ta do Stargardu jest numerem jeden na liście pod względem odległości.

POWTÓRZYĆ JESIEŃ

Jesienny mecz obu ekip dostarczył wiele emocji. W meczu dziesiątej kolejki II w Siedlcach Pogoń ograła Błękitnych 3:2. Gole dla biało-niebieskich bramki zdobywali: dwie Tomasz Margol oraz Kamil Walków.

UCIEKAĆ OD CZERWONEJ STREFY

Po porażce w środku tygodnia z Górnikiem Polkowice  Pogoniści znów nieco skomplikowali swoją sytuację. Obecnie siedlczanie z dorobkiem trzydziestu trzech punktów plasują się na trzynastej pozycji w tabeli i o dwa oczka wyprzedzają otwierających strefę spadkową Znicz Pruszków oraz Stal Stalowa Wola.

ARBITER Z ŻAR

Niedzielne zawody poprowadzi Paweł Horożaniecki. Arbiter pochodzący z Żar sędziował w tym sezonie dziewięć spotkań w II lidze. Jak na razie prowadził on jedno starcie z udziałem Pogoni, które siedlczanie przegrali ze Zniczem Pruszków 0:1.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;