piątek, 14 czerwca 2024r.

Reaktywacja Pucharu Dragona 2020

13 czerwca na siedleckiej strzelnicy wznowiono tegoroczną rywalizację o Puchar Dragona.

13 czerwca na siedleckiej strzelnicy, po ponad trzymiesięcznej przerwie, można było sprawdzić swoją formę w zawodach zorganizowanych przez SKSS Dragon Siedlce. Rywalizacja dotyczyła strzelań kulowych i pneumatycznych, zaliczanych do tegorocznej edycji Pucharu Dragona. Dla uczestników przygotowano trzy konkurencje: strzelanie z pistoletu sportowego, z pistoletu centralnego zapłonu oraz z pistoletu pneumatycznego.

W konkurencji pistoletu sportowego 20 strzałów trwała zacięta walka o wygraną. Minimalnie lepszy okazał się Karol Piwowarczyk wyprzedzając Piotra Czubaszka i Jakuba Chruściela.

W strzelaniu z pistoletu centralnego zapłonu najlepiej zaprezentował się Robert Gryczka. Drugie miejsce zajął Czubaszek, a trzecie Chruściel.

W konkurencji pistoletu pneumatycznego po 179 punktów zgromadzili: Piotr Czubaszek i Kinga Kowalik. Za nimi uplasował się Marcin Kazimierczak.

WYNIKI

Były to zawody numer 4 za rok 2020. Przypomnijmy, że zawody nr 2 i nr 3 zostały odwołane z racji obostrzeń związanych z wprowadzeniem stanu epidemicznego w naszym kraju.

 

źródło: własne / SKSS Dragon Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;