czwartek, 20 czerwca 2024r.

Zapaśnicze zgrupowania kadr narodowych z reprezentantami WLKS

Siedleckie zapaśniczki i zapaśnicy otrzymali powołania na zgrupowania szkoleniowe kadr narodowych. Jedni już przebywają na obozach, a inni wyczekują na ich rozpoczęcie.

Trenerzy kadr narodowych w zapasach już od kilku lat nie zapominają o reprezentantach WLKS Siedlce-Nowe Iganie. W związku z „odmrożeniem” sportu, władze Polskiego Związku Zapaśniczego postanowili zorganizować zgrupowania kadr narodowych różnych kategorii wiekowych by sprawdzić formę „najlepszych z najlepszych”. Wśród powołanych nie zabrakło przedstawicieli WLKS.

Od 5 lipca na zgrupowaniu szkoleniowym kadry narodowej juniorów młodszych w Ośrodku COS Władysławowo przebywa Igor Krawczyński. Jednym z jego opiekunów jest trener Sebastian Pawlak. Tego samego dnia nad morze zawitali także juniorzy, a wśród nich inny reprezentant naszego miasta, Adrian Gorczyca. Zgrupowanie potrwa do 18 lipca.

Gdy nad morzem zakończą się obozy panów, w Wałczu niedaleko Piły rozpoczną się zgrupowania pań. 19 lipca na zaproszenie trenerów kadry seniorek stawią się: Katarzyna Kamińska i Patrycja Gil. Będzie z nimi także Magdalena Kisielińska, która jest w kadrze juniorek. Zgrupowania seniorek i juniorek zakończą się 1 sierpnia.

 

źródło: własne / zapasy.org.pl; foto: zapasy.org.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;