Mistrzowska impreza ze zdobyczami medalowymi (fotogaleria)

Sześć medali zdobyli przedstawiciele IKS Siedlce i SSON Start Siedlce w 48 paralekkoatletycznych mistrzostwach Polski, które odbyły się w Krakowie.

Od 20 do 23 sierpnia na stadionie AWF w Krakowie odbyły się 48 Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski  z udziałem  250 zawodników z całego kraju. Wśród startujących byli reprezentanci dwóch siedleckich klubów: IKS i SSON Start. Nasi lekkoatleci zdobyli łącznie sześć medali.

Przedstawiciele Integracyjnego Klubu Sportowego trzykrotnie stawali na drugim stopniu podium. Srebrne medale wywalczyli oszczepnicy: Katarzyna Piekart (33.88) i Dariusz Osiński (43.99) oraz sprinterka Julia Wojtczuk (18,15 w biegu na 100 m).

Dwa medale zdobyła Paulina Cisłak. W biegu na 100 m była druga (16.87), zaś na dystansie 200 m zajęła trzecie miejsce (35,91). Ponadto na najniższym stopniu podium stanął Marcin Ruciński rywalizując w rzucie oszczepem (36.95). Oboje lekkoatleci reprezentują SSON Start Siedlce.