piątek, 14 czerwca 2024r.

18 Dywizja Zmechanizowana zagra z Urzędem Miasta Siedlce

3 września o godzinie 10.00, na stadionie Pogoni Siedlce (stadion Regionalnego Ośrodka Sportu, Rekreacji, Rehabilitacji i Turystyki w Siedlcach), przy ul. Jana Pawła II 6, odbędzie się mecz piłki nożnej, w którym zmierzą się reprezentacje 18 Dywizji Zmechanizowanej i Urzędu Miasta Siedlce.

Mecz jest częścią obchodów drugiego święta 18 Dywizji Zmechanizowanej im. gen. broni Tadeusza Buka oraz Dni Siedlec. Na murawie będą sportowo rywalizować drużyny 18 Dywizji Zmechanizowanej na czele z dowódcą dywizji, gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim oraz Urzędu Miasta Siedlce na czele z prezydentem miasta, Andrzejem Sitnikiem. Koszulkę 18 Dywizji Zmechanizowanej założy również Elżbieta Buk, córka patrona dywizji oraz zawodniczka Beach Soccer Club Grembach Łódź – mistrza Polski w plażową piłkę nożną. Celem meczu jest promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz krzewienie sportowej rywalizacji.

Przed meczem przewidziane jest wystąpienie dowódcy dywizji oraz prezydenta Siedlec.

Wstęp na mecz jest bezpłatny. Obowiązywać będą jednak ograniczenia organizacyjne związane z sytuacją epidemiologiczną w kraju. Na stadionie należy zajmować co drugie miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie. Na stadionie nie będzie mogło przebywać więcej niż 50% liczby miejsc przewidzianych dla publiczności. Widzowie są obowiązani zakrywać usta i nos.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;