100 meczów na 100-lecie: #12 Niwa Tęczki – Płomień II Dębe Wielkie

100 meczów na 100-lecie 12 Niwa Tęczki - Płomień II Dębe Wielkie

W meczu 5 kolejki siedleckiej Keeza klasy B Niwa Tęczki uległa rezerwom Płomienia Dębe Wielkie 0:4.

Początkowo mecz miał wyrównany przebieg, jednak z biegiem czasu to przyjezdni dochodzili do groźniejszych sytuacji. W 36 minucie Płomień II objął prowadzenie. Po rzucie rożnym, piłka w zamieszaniu pod bramką Niwy trafiła do Mateusza Króla, który wpakował futbolówkę do siatki. Jeszcze przed przerwą Jarosław Siporski dośrodkowywał w pole karne, piłkę pechowo strącił głową Łukasz Jasiński, czym zaskoczył swojego bramkarza i podwyższył prowadzenie gości.

Po zmianie stron poza kilkoma okazjami gospodarzy, lepiej na boisku radzili sobie zawodnicy z Dębego. W 73 minucie po kontrze gości Piotr Rogala wykończył akcję bramką z bliskiej odległości. Dwie minuty później ten sam zawodnik w sytuacji sam na sam z golkiperem ustalił wynik spotkania na 4:0.

W 6 kolejce Płomień II zagra na wyjeździe ze Świtem Barcząca (27 września, 11:00), zaś Niwa wyjedzie do Stoczka na mecz z Błękitnymi (26 września, 16:00).

20.09.20, 16:00 – Tęczki

Keeza klasa B: Niwa Tęczki – Płomień II Dębe Wielkie 0:4 (0:2)

Bramki: Mateusz Król 36, Jarosław Siporski 43, Piotr Rogala 73, 75

Niwa: 50. Rafał Tkaczuk – 18. Mariusz Ostapiuk, 23. Hubert Borkowski (20, 3. Patryk Zbieć), 2. Tomasz Pietruk, 6. Łukasz Jasiński – 13. Artur Wysokiński (65, 15. Jacek Prokopiak), 9. Jerzy Wysokiński (77, 11. Jarosław Wysokiński), 22. Mateusz Niewęgłowski, 4. Łukasz Kaniecki, 29. Kacper Grochowski – 8. Bartłomiej Kaniecki

Płomień II: 1. Paweł Niemczak – 21. Waldemar Trąbiński, 2. Kamil Mirosz, 10. Arkadiusz Mróz, 18. Mateusz Król (77, 13. Mariusz Różyński) – 9. Piotr Rogala, 5. Jarosław Siporski, 7. Kamil Tymiński (74, 16. Patryk Przybylski), 6. Bartosz Suski (83, 3. Radosław Trąbiński), 14. Karol Wielgoławski (81, 17. Piotr Kiszczak) – 19. Sebastian Kaczmarczyk

Sędzia: Adrian Jastrzębski (Siedlce)