piątek, 22 września 2023r.

Zawody im. Jakimiaka po raz 13

WLKS po raz 13 będzie organizatorem Międzynarodowych Zawodów Lekkoatletycznych im. Henryka Jakimiaka.

Zawody odbędą się 24 września na stadionie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. B. Prusa 6. Początek zawodów godz. 10:00. Współorganizatorami będą: Samorząd Województwa Mazowieckiego, Powiat Siedlecki, Urząd Miasta Siedlce, Gmina Siedlce oraz Komitet Organizacyjny na czele z przewodniczącym Wojciechem Papakulem.

Skład Komitetu Organizacyjnego: Wiceprzewodniczący – Roman GarwackiJan GołębiewskiJanusz KrysiakMarian Paczuski. Członkowie – Ryszard BoratyńskiMirosław BuczekLidia Chojecka-LeandroAdam GabińskiLeszek JaniakJacek KuźniarskiSzczepan WaszczukStefan Długosz.

W zawodach wystartuje ok. 600 zawodniczek i zawodników z województw: mazowieckiego i lubelskiego oraz reprezentacja z Litwy (Mariampole, Kłajpeda). Zawody zostaną rozegrane w 72 konkurencjach dla IV, V, VI, VII i VIII klas.

W związku z podpisaną umową z firmą Eco Harpoon-Recycling podczas zawodów będzie prowadzona zbiórka zużytych baterii, Szkoły, które przywiozą najwięcej baterii otrzymają nagrody w postaci sprzętu sportowego.

 

źródło: własne / WLKS; foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;