piątek, 22 września 2023r.

VII Siedlecki Bieg Prawie Górski już 17 października

Zapraszamy na kolejną VII edycję Siedleckiego Biegu prawie Górskiego organizowanego przez stowarzyszenie sportowe Yulo Run Team Siedlce. Na uczestników czeka bieg na 10 km lub marsz Nordic Walking na 5 km.

ZASADY UCZESTNICTWA
1. W „VII Siedleckim Biegu Prawie Górskim” może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania imprezy ukończyła 18 lat.
2. Uwaga! Limit uczestników „VII Siedleckiego Biegu prawie Górskiego” wynosi 200 osób. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia zapisów w przypadku wyczerpania się limitu zgłoszeń.
3. Wszyscy zawodnicy startujący w Biegu muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów, które będzie się mieścić na terenie Rezerwatu w bezpośredniej okolicy STARTU i METY zawodów.
4. Biuro zawodów otwarte 17 października 2020 ( sobota ) – w godz. 9:00-11:00 – namiot
5. Podczas weryfikacji zawodnicy muszą posiadać dokument ze zdjęciem w celu weryfikacji wieku i danych osobowych zawodników.
6. Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie własnoręcznie podpisane oświadczenie o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w biegu oraz deklaracji Covid-19, które będzie dostępne w Biurze Zawodów.
7. Decyzje obsługi medycznej zawodów, co do kontynuowania biegu są ostateczne i niezmienne.
8. Pakiety startowe można odbierać wyłącznie w dniu zawodów w godzinach 8.00-11:00 17
października 2020 roku.
9. Każda osoba, która zapisze się i dokonana opłaty (liczy się dzień wpłynięcia przelewu na konto) do dnia 12 października 2020 r. otrzyma numer startowy (Numer startowy do odbioru w biurze zawodów).

ZAPISY

 

źródło: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;