czwartek, 20 czerwca 2024r.

Brązowe barwy szczęścia Kamili Stępniak

Dwie zawodniczki SKSS Dragon Siedlce rywalizowały w Bydgoszczy o medale mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców w strzelectwie sportowym.

W dniach 24-27 września do Bydgoszczy zawitali najlepsi w kraju strzelcy i strzelczynie w wieku juniora i młodzieżowca, by powalczyć o medale mistrzostw Polski. Siedlecki klub był reprezentowany przez dwie zawodniczki.

W mistrzostwach Polski juniorek rywalizowała Kamila Stępniak. Siedlczanka startowała w trzech konkurencjach. W każdej z nich potrafiła zakwalifikować się do ścisłego finału, plasując się na trzecich pozycjach. Suma summarum w konkurencjach karabinu pneumatycznego 60 strzałów oraz karabinu dowolnego 60 strzałów leżąc, Kamila wywalczyła brązowe medale! Mało brakowało, by uczyniła to także w strzelaniu z karabinu dowolnego 3×40 strzałów, ale ostatecznie musiała się zadowolić czwartą lokatą.

WYNIKI MPJ


W rywalizacji młodzieżowców w Bydgoszczy brała udział druga ze strzelczyń SKSS Dragon, Kinga Kowalik. Nasza zawodniczka w dwóch konkurencjach, w których walczyła (pistolet pneumatyczny 60 strzałów, pistolet sportowy 30+30) kwalifikowała się do finałów z trzecich pozycji. Niestety, w decydujących rozgrywkach rywalki strzelały precyzyjniej i Kindze pozostało cieszyć się z czwartej i szóstej lokaty w ww. konkurencjach.

WYNIKI MMP

 

źródło: własne / PZSS; foto: UKS Kaliber

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;