niedziela, 16 czerwca 2024r.

Grała siedlecka młodzież #21

Grała siedlecka młodzież

Drużyny młodzieżowe siedleckich klubów rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-18 (trener Paweł Trojecki)

Pogoń Siedlce – Unia Czermno 4:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)

Unia Warszawa – Pogoń Siedlce 3:1 (2:0)

Bramki: Witold Świderski 17, 42, Adam Gromysz 66 – Kacper Strzyżewski 58

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Jan Półtorak)

Kosa Konstancin – Pogoń Siedlce 4:2 (2:1)

Bramki: Hubert Bożek 12, Jakub Turzyński 36, Tomasz Szczepaniak 51, Karol Wójcik 53 – Alan Rybak 39, 67

Pogoń Siedlce – Delta Warszawa 2:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-15 (trener Piotr Kaliszuk)

SEMP Pogoń Siedlce – Tajfun Jartypory 4:0 (1:0)

Bramki: Radosław Wiśniewski 39, Maciej Wróbel 56, 58, 70

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Kosa Konstancin – Pogoń Siedlce 1:1 (0:0)

Bramki: Bartosz Trzewik 66 – Piotr Wołosiewicz 69

Pogoń Siedlce – Beniaminek Radom 2:1 (2:0)

Bramki: Konrad Bednarczyk 3, 14 – Krystian Magierek 43

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trenerzy Tomasz Zieliński (Pogoń), Przemysław Anusiewicz (SEMP Pogoń))

Pogoń Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 20:0

AP Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 4:1 (2:1)

Bramki: Bartosz Nowak 10, Mikołaj Izdebski 25, Hubert Stanisławski 35, 52 – Jakub Czarnocki 15

KS Łosice – SEMP Pogoń Siedlce 0:3 (wo) – gospodarze zrezygnowali z gry

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Enihowt)

Masovia Siedlce – Watra Mrozy 2:0 (2:0)

Bramki: Kamil Taras 15, 26

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Tomasz Zieliński)

Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce 0:3 (0:1)

Bramki: Zuzanna Michalska 9, 44, Arkadiusz Gałecki 46

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Grzebieliszewski)

AP Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 3:2 (2:1)

Bramki: Maciej Nowak 2, 23, 34 – Kacper Giernicki 21, 52

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trenerzy Damian Guzek (SEMP Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia))

Zryw Sobolew – SEMP Pogoń Siedlce ?:?

SEMP Pogoń Siedlce – Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki 2:3 (2:0)

Bramki: Dominik Dąbrowski 13, Tomasz Nowak 25 – Nikodem Grabek 40, 45, Tomasz Wójcik 59 (k)

Masovia Siedlce – Zryw Sobolew 5:1 (0:1)

Bramki: Julian Banasiuk 32, Cyprian Chajewski 35, Bartosz Gwiazdecki 42, 46, Tomasz Tajak 55 – Oliwier Kopik 10

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trenerzy Maciej Tomaszewski (SEMP Pogoń), Daniel Miler (Masovia))

SEMP Pogoń Siedlce – Szóstka II Mińsk Mazowiecki 5:3

Masovia Siedlce – Kosovia Kosów Lacki 2:6 (1:2)

Bramki: Michał Mizeracki 4, Dawid Bąk 56 – Miłosz Kurowicki 24, Bartłomiej Bielarski 25, 57, Patryk Grabowski 38, 55, Filip Uziębło 45

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Maciej Tomaszewski)

Rywal Ruchna – SEMP Pogoń III Siedlce 2:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trenerzy Kamil Wolski (Pogoń), Maciej Anusiewicz (SEMP Pogoń II))

Pogoń Siedlce – KS Łosice 3:0 (wo) – goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Podlasie II Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń II Siedlce 2:25 (0:10)

Bramki: Tomasz Replin 34, Mikołaj Gawroński 49 – Wiktor Wyszomierski 5, 16, 44, 45, 50, 51, Filip Kowalik 7, 8, 13, 36, 40, 46, 48, 53, Jakub Tarasiuk 10, 23, 58 (k), Kacper Lech 11, 60, Tobiasz Kazimierczak 28, 30, 59, Błażej Zalewski 37, Aleksander Iliński 38, Kacper Walczewski 60

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

AP Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 5:6 (1:4)

Bramki: Aleksander Ołtarzewski 22, Ksawery Strąk 49, Marcin Leśko 56, 58, 59 – Mateusz Kamiński 12, Kamil Karpowicz 21, Filip Strzyżewski 25, 28, 44, 47

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-9 (trener Dariusz Blacha (Pogoń, Pogoń II))

Masovia Siedlce – Pogoń II Siedlce

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce

Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn

Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki

Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn

Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce

Wektra Zbuczyn – Masovia Siedlce

Masovia Siedlce – Olimp Stok Lacki

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

źródło: własne / Łączy Nas Piłka; foto: Maciej Sztajnert

 

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;